Догляд за нігтями

Зазвичай вистачає одного - двох днів, щоб звикнути до довжини і навчитися акуратно поводитися з штучними нігтями.

У першу добу після моделювання нігтів варто утриматися від тривалого прийому ванн, виключити відвідування лазні, сауни, постаратися в цей період, як можна менше піддавати штучні нігті впливу гарячої води. Перший час після процедури слід уникати різких перепадів температур - це може привести до відшарування матеріалу.

Звертайтеся з штучними нігтями так само, як і з натуральними. Не намагайтеся відкривати ними закупорені пакети і банки. Штучні нігті робляться не з титанового сплаву, а з гелю або акрилу. Ці матеріали для нігтів не здатні витримати велике навантаження, тому з ними потрібно поводитися акуратно. Як і натуральні нігті, штучні можуть поламатися, але при цьому вони зашкодять вашу нігтьову пластину.

Що потрібно знати про штучні нігті?

  1. Штучні нігті можна підпиляти самостійно, АЛЕ тільки трохи, інакше торець буде товстим і ніби-то обрубаним. Обрізати кусачками і ножицями ні в якому разі не можна. Швидше за все, ви отримаєте скол або тріщину на нігті!
  2. Ні в якому разі не варто самостійно коригувати довжину і форму нарощених нігтів, (особливо область у кутикули). Спилюючи захисний фініш-гель, виникає ризик появи відколів та відслоювань. Також, обпилюючи нігті самостійно, Ви швидше за все порушите архітектуру нігтя, що безсумнівно приведе до його зламування.
  3. Якщо ви пошкодили ніготь, то не варто реанімувати його самостійно в домашніх умовах, краще звернутися до фахівця. Якщо ж робити це, не маючи професійних навичок, то можна пошкодити рідні нігті, вони стануть ламкими, тонкими і будуть часто ламатися і розшаровуватися.
  4. Ніколи не наклеюйте зняті штучні нігті. Якщо ви попередньо НЕ піддали ніготь чищенні, це може привести до неприємних наслідків. Якщо ж ви вирішили самостійно реанімувати нігтик, придбайте косметичний клей для тіпс. Він допоможе вам на короткий час приховати дефект. Ні в якому разі не користуйтеся звичайним універсальним клеєм. Це може мати плачевні наслідки.
  5. Не намагайтеся самі прибрати відросшу частину натурального нігтя з під матеріалу, за допомогою ножиць кусачок і інших підручних інструментів. Це НЕОДМІННО призведе до відшарування нігтя або його зламу (перевірено).
  6. Категорично забороняється, виколупувати бруд зі зворотного боку нігтя, використовуючи голку або ножиці. Бруд під нігтями слід акуратно вимивати щіточкою, щоб не допустити відшарування нарощеного нігтя від натурального і уникнути його зламу.
  7. Ніколи не користуйтеся металевими, скляними, керамічними пилками! Використовуйте тільки спеціально призначені пилки для штучних нігтів з абразивністю 100/100.
  8. Якщо ви зробили нарощені нігті, це не означає, що можна на місяць забути про манікюр. Доглядайте за кутикулою самостійно, використовуйте для цього пом'якшувальні крема і масла, це зробить ваші нігті більш еластичними і здоровими.
  9. Уникайте відкритого полум'я (запальничка). Горять вони добре.
  10. Всю домашню роботу виконуйте в гумових перчатках. Якщо постійно тримати руки у воді, проводити прибирання будинку, миття вікон та плит, драїти сковорідки і каструлі, прати в ручну і т.п. і все без перчаток, то можна залишитися взагалі без нігтів. Натуральний нігтик під штучним покриттям під впливом води розширюється, а потім звужується, що може привести до відшарування.
  11. Гелеві нігті мають гарний глянцевий шар, який можна подряпати. Обережніше поводьтеся з абразивами: пилки, порошки для чищення ін.
  12. Не знімайте штучні нігті самостійно. Якщо бажаєте заощадити, то робіть опил пластини дуже акуратно, тільки якісною неметалевої пилкою. Якою? Проконсультуйтеся зі своїм майстром.