Кореція штучних нігтів. Для чого вона потрібна?

Правильна архітектура штучного нігтя

Якщо подивитися на свій ніготь збоку, то ми побачимо, що він має "арку", вигин, і приблизно в середині нігтя ця арка має найвищу точку, яку називають "апекс". У цьому місці ніготь найбільш міцний, саме на це місце йде найбільший тиск і стрес (ще одна назва цієї точки "зона стресу").

Майстер, при моделюванні штучного нігтя, повинен надати йому геометрично точну форму, щоб ніготь був не тільки гарний, але і міцний. Тому, в зоні "апекса" майстер моделює ніготь з найбільшою висотою, для міцності. Але коли ніготь відростає, матеріал відростає разом з ним. Зона стресу зміщується все нижче до кінчика. При середньому зростанні нігтів, це відбувається ≈ за 3 тижні (матеріал зсувається зі свого місця на 3 мм).

Матеріал вже не захищає ніготь в самій стресовій зоні, та й нігті стали довшими, ніж при нарощуванні. Найнебезпечніше та неприємне, що між матеріалом і нігтьовою пластиною чудове зчеплення, і при ударі або різкому зламі, запросто може тріснути не тільки матеріал, але і власний ніготь! Біль дуже сильний, можливо навіть поява ранкии.

Якщо ніготь тріснув.

Увага! Якщо раптом таке сталося, власний ніготь тріснув - ні в якому разі не намагайтеся відірвати матеріал! Потрібно продезинфікувати рану (капнути в тріщину антисептик або перекис водню), зклеїти тріщину (обов'язково користуватися клеєм для нігтів), забинтуватти палець, випити що-небудь знеболююче, якщо біль складно терпіти.

Стандартна процедура корекції повторюється кожні 3 тижні. Дотримання цього інтервалу є запорукою краси і безпеки ваших рук.